Бізнес-освіта в Німеччині: GISMA

Бізнес-освіта в Європі: знайомтеся з GISMA!

У ХХІ сторіччі не обов’язково летіти до Сполучених Штатів, щоб здобути престижну й якісну бізнес-освіту. Сертифіковані та визнані міжнародною спільнотою програми рівня МВА працюють і в країнах Європейського Союзу. Сильні бізнес-школи є практично в будь-які країні. Давайте познайомимося з однією з кращих – німецькою GISMA.

GISMA Business School – це приватна бізнес-школа у Німеччині, що пропонує дві англомовні програми МВА за найбільш популярними й перспективними напрямками: адміністрування та управління.

GISMA заснована у 1999 році та має кампуси в Ганновері та Берліні. Випускники GISMA знаходять роботу в банківській та фінансовій сферах, інженерії, інформаційних технологіях, консалтингу та сфері бізнес-послуг. Школа акредитована міжнародною асоціацією The Association of MBAs (AMBA), що оцінює якість викладання програм рівня МВА.

Навчання можна почати восени або навесні: вступ відбувається двічі на рік.

Кампуси в Ганновері та Берліні

Саме місто Ганновер – один з найголовніших бізнес-центрів Німеччини. Тут розташовані крупні компанії, які відкривають для випускників GISMA шалені кар’єрні перспективи. Головний кампус розташований майже в центрі міста, неподалік від головного залізничного вокзалу, і водночас поруч із мальовничою набережною річки Лайне.

Кампус GISMA у Берліні

Берлін – друге за розміром місто Європи. Тут проходять важливі міжнародні події, працюють фахівці зі всього світу, відкриваються широкі перспективи для випускників будь-яких вузів – і, звичайно, для випускників GISMA.

Кампуси бізнес-школи – це повноцінні “міста”: тут розташоване усе, необхідне студентові – й навчальні аудиторії, обладнані за останніми вимогами, й бібліотеки,  й навчальні лабораторії, конференц-зали, коворкінги, їдальні та гуртожитки. Чи варто казати, що в Берліні та Ганновері – безліч театрів, музеїв, клубів, кафе, торговельних та розважальних центрів, і просто чудових парків та зразків архітектури.

Напрямки освіти в GISMA

Програми GISMA розроблені кращими фахівцями, навчальні плани охоплюють усі сфери бізнесу: фінанси, маркетинг, стратегічне планування, міжнародний бізнес, бухгалтерський облік тощо. За кожним напрямком можна обрати ще й спеціалізацію, скажімо, “організаційний розвиток”, або “управління поставками”, або “управління проектами” тощо.

Тривалість програм може відрізнятися залежно від міста та спеціалізації, але здебільшого вони тривають 14-18 місяців, що може включати  також роботу над власним проектом (близько до дипломного проекту, але обов’язково з практичним результатом).

Бакалаврські програми GISMA тривають 3 роки, сюди можна вступати одразу після школи. Головних умов дві: абітурієнт має бути повнолітнім (повних 18 років) і знати англійську мову. Навчання відбувається виключно англійською, а для іноземців пропонують безкоштовні курси німецької до рівня В1.

Для вступу на бізнес-напрямок необхідний ступінь магістра з високими академічними результатами, іспити TOEFL або IELTS, бажаний також досвід роботи від 3 років.

Однією з переваг бізнес-школи GISMA – це планова допомога студентам та випускникам у досягненні кар’єрних цілей. Школа регулярно розширює партнерську мережу та поглиблює зв’язки з роботодавцями. Окрім основного курсу навчання, студенти мають можливість проходити тематичні тренінги за вузькими темами. Школа організовує відвідини провідних компаній – тут же, в Берліні або Ганновері – де студенти можуть познайомитися із робочим середовищем, налагодити контакти й зробити правильний вибір щодо роботи в міжнародних корпораціях.

Зацікавилися бізнес-освітою в Європі? Ми готові надати вам вичерпні консультації щодо вступу та організувати супровід від вибору програми до підписання контракту про навчання.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!