Університети Словаччини

Чому українські студенти обирають Словаччину?

Європейська освіта – це не лише диплом світового рівня, якість знань і прекрасне володіння іноземними мовами, а й блискучі перспективи для успішної кар’єри.

Освіта в Словаччині

Навчання в Євросоюзі – найпростіший шлях офіційної імміграції в ЄС і можливість докорінно змінити все своє життя.

_____________________

Якщо ви мрієте здобути престижну вищу освіту в одній з країн Євросоюзу, радимо Вам звернути свою увагу на Словаччину.

На сьогоднішній день навчання у Словаччині для студентів з країн колишнього пострадянського простору – найбільш оптимальний варіант за цілою низкою причин і має суттєві і незаперечні переваги перед навчанням в інших країнах ЄС.
________________________

#1
Для громадян України навчання в усіх без винятку державних університетах Словаччини за умови навчання на словацькій мові – абсолютно безкоштовне.

Українці в Словаччині#2
Вища освіта в Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, отримані у ВНЗ Словаччини, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не лише в країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії і є серйозною перевагою при подальшому пошуку роботи за кордоном.

#3
Фінансові витрати на проживання в Словаччині для українського студента становить 250 -300 євро на місяць.

Безкоштовне навчання

#4
В словацьких державних університетах українські абітурієнти можуть вступити до багатьох факультетів без вступних іспитів, лише на підставі закінчення підготовчих курсів, програми яких акредитовані міністерством освіти Словаччини.

#5
Українські студенти під час навчання в Словаччині мають право офіційно підробляти, що дозволяє покривати не лише всі витрати на проживання, а й подорожувати по Європі, відвідувати різні культурні та спортивні заходи на території країн Євросоюзу.

Робота за кордоном

#6
Під час навчання у ВНЗ Словаччини студенти мають прекрасні додаткові можливості по вивченню іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, китайської та багатьох інших), проходження практики та стажування під час канікул в інших країнах Євросоюзу, США, Канади, Великобританії, Новій Зеландії, Японії, Китаю та інших.

#7
Важливою перевагою навчання в Словаччині є спорідненість і близькість української мови зі словацькою. Словацька мова набагато легша і ближча до української мови, ніж польська і чеська мови. Достатньо всього півроку мовних курсів, щоб можна було навчатися нарівні зі словацькими студентами.

вивчення іноземних мов

#8
Легка інтеграція в словацьке суспільство. І Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям України, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні і завести нових друзів з числа місцевих жителів. До того ж, жителі Словаччини досить таки люб’язно і дружелюбно ставляться до жителів України.

#9
У Словаччині існує безліч стипендіальних програм для українських студентів, в залежності від програми і успіхів студента стипендія може бути від 250 до 1000 євро.

Увага Словаччина
Основною умовою для отримання стипендії є гарна
успішність.


#10

Більшість університетів Словаччини входять в Європейську Асоціацію Університетів і тісно співпрацюють з багатьма ВНЗ Європи, беруть активну участь у проектах по обміну студентами.

#11
Навчання в Словаччині це не лише диплом світового рівня, але і самий надійний спосіб офіційної імміграції в Євросоюз.
Після закінчення словацького університету є можливість працевлаштуватися не лише в Словаччині, а в будь-якій країні Євросоюзу.

Навчання в світі

#12
Високий рівень безпеки. Словаччина – країна з найнижчим рівнем злочинності серед усіх країн Євросоюзу. Скляні вхідні двері, ніяких грат на вікнах першого поверху – це звичайна картина в Словаччині. Поліція Словаччини працює дуже професійно, корупція практично не зустрічається в повсякденному житті.

#13
Лояльність влади. Словацькі ВНЗ охоче відкривають свої двері перед українськими студентами. До Словаччини набагато простіше отримати візу, так як влада зацікавлена ​​в припливі іноземних студентів. Дозвіл на проживання в Словаччині студенти отримують вже через місяць після подачі документів в місцеве відділення імміграційної поліції.

#14
Можливість подорожувати країнами Євросоюзу. У 2008 році Словаччина приєдналася до Шенгенського договору. Зі Словаччини можна швидко дістатися в будь-яку європейську країну автомобільним, авіаційним або швидкісним залізничним транспортом.

Для прикладу, з центру Братислави до центру Відня на автомобілі їхати 40 хвилин, до Будапешту – менше 2-х годин, до Праги – менше 2,5, до Мюнхена – 4 години, до Венеції і найближчого узбережжя Адріатичного моря – 5 годин. Всі транспортні комунікації всередині країни відповідають високому європейському рівню. У Словаччині проїзд в залізничному транспорті по території всієї країни для студентів-абсолютно безкоштовний.

#15
Важливою перевагою для навчання в Словаччині є безпосередньо сама Словаччина – екологічно чиста і мальовнича країна, справжня “перлина Європи” з дивовижно красивими природними ландшафтами, ефектними вершинами Високих і Низьких Татр, печерами, гейзерами, чистими озерами, численними середньовічними замками і старовинними містечками, гірськолижними та термальними курортами.

#16
Високий рівень життя і економічна стабільність. При вкрай низькому рівні цін на харчування, нерухомість, навчання, якість життя в Словаччині є неймовірно високим. За всесвітньої статистикою рівня життя WGEO Словаччина займає 36 місце, за нею йдуть Польща – 37 місце, Литва – 49 місце.

______________________________

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Sign up to our newsletter!