Чому варто відправити дитину в літній табір за кордон?

Багато батьків, бажаючи поєднати приємне з корисним, на час канікул вибирають для своїх дітей такий вид дозвілля, як літній мовний табір. Мовний табір – це унікальний вид проведення часу, який об’єднує в собі захоплюючий відпочинок, цікаві заняття та спілкування з однолітками на іноземній мові. У чому переваги такого відпочинку розглянемо прямо зараз разом з компанією Live Study.

мовний табір
1. Діти проводять свій день вивчаючи мову

Вивчення мови відбувається в максимально комфортних умовах, в мовному середовищі та з носіями мови. В процесі навчання використовуються не лише читання, письмо, а ще й веселі конкурси, ігри, спортивні заходи.
Саме в мовному середовищі  та через гру діти забувають про втому та з легкістю адаптуються вивчаючи мову. Вже за кілька тижнів в такому середовищі  можна досягти чудового результату у вивченні та володінні мовою. Діти долають мовний бар’єр, збагачується словниковий запас – додаються нові поняття, обороти, форми та конструкції.

2. Розвивають навички, які можна використовувати в різних життєвих ситуаціях

У літньому мовному таборі діти набувають навичок, які стануть у пригоді в житті і в майбутній кар’єрі, наприклад:
Мовний табір в Чехії Розвивають сильні сторони характеру – незалежність, самостійність, самоконтроль;

Мовний табір в ЧехіїНабувають почуття відповідальності за своє навчання, за дотримання термінів і вчаться працювати в команді;

Мовний табір в Чехії Розвивають комунікативні навички в розмовній мові, аудіювання, самопрезентації та вчаться аргументовано доводити свою точку зору.

3. Проводять свій день активно

У мовних таборах для дітей передбачені в першій половині дня мовні заняття, а в другій половині дня –  екскурсійна програма, заняття творчістю, спортивні заняття, змагання та культурні заходи тощо.

4. Діти вчаться адаптуватися

Та підтримка і виховання, які діти отримують в літньому мовному таборі – найкраще середовище, яке дозволяє їм надалі з гідністю приймати поразки, пробувати нові речі і зрозуміти, що розвиток особистості відбувається тоді, коли пробуєш щось нове і виходиш із зони комфорту.
Мовний табір в Німеччині

5. Діти не користуються гаджетами

У літніх таборах діти не дивляться телевізор і не сидять в телефонах, що дозволяє їм розкрити свої творчі здібності і проводити активно свій час. Це одна з найважливіших речей, які формують майбутніх лідерів суспільства. Можливість відключитися від технологій – це майже прорив для дітей, що вчить їх використовувати кожну мить.

6. Багатонаціональне середовище

В мовних  таборах в групі, як правило, можна зустріти максимум 2 учнів, які спілкуються однією мовою. В групі діти з рідних країн, різних національностей. Діти можуть спілкуватися з іншими дітьми з різних країн світу, що забезпечує їм максимальну інтеграцію в міжнародне співтовариство. А відвідування екскурсій дозволяє їм розширити свій кругозір.

7. Діти стають більш самостійними

Літній мовний табір – ідеальне місце для дітей, щоб приймати власні рішення не озираючись на батьків.

8. Діти знаходять справжніх друзів

Мовний табір – це місце, де діти знаходять друзів. Потім товаришують і за межами табора, а саме, спілкуючись через соціальні мережі, надсилаючи листи один одному тощо. Це дуже цікавий та корисний досвід.
Мовний табір в Канаді

В яких країнах є мовні табори?

Компанія LiveStudy пропонує мовні табори в таких країнах, як: Німеччина, Австрія, Чехія, Канада.

Це країни, де дитина може вивчати німецьку, чеську та англійську мови.

Хочемо зауважити, що знаючи на високому рівні ту чи іншу мову, в майбутньому, ваша дитина може безкоштовно навчатися в державному німецькому, чеському університетах.

Тож в літньому мовному таборі дитина не лише проводить свій вільний час, а ще й вивчає мову та прокладає шлях своєму майбутньому.

Які документи потрібні?

Для поїздки в табір за кордоном потрібні:

– діючий біометричний паспорт;
– лист – запрошення від мовного табору;
– дозвіл на виїзд за кордон від батьків;
– медична страховка;
– квитки.

Я хочу відправити свою дитину до табору, де і як бронювати?

1. Надсилаєте заявку до компанії Live Study, де вказуєте мову та країну, куди б хотіли поїхати.
2. Компанія Live Study  підбирає табір, узгоджує з вами тривалість та програми.
3. Бронюємо місце в таборі, вносимо депозит ( це передоплата, як правило в розмірі 10-20% від всією    вартості).
4. Купуємо квитки, будуємо маршрут.
5. Надсилаємо пам’ятку та інструкції, що допоможуть Вам зорієнтуватися в дорозі та під час перебування в таборі.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!