Техніний університет Берліна

Найвища якість освіти – це Німеччина

Що першим спадає вам на думку, коли ви говорите про бездоганну якість, увагу до дрібниць та сучасні технології? Якби ми говорили про автомобілі, то першою згадалась би Японія. Але в середовищі європейської освіти найвища якість – це Німеччина.

17 німецьких вузів входять до списку найкращих університетів світу. Навчатися тут, як і в будь-якому з 450 університетів, колегій, академій чи коледжів – можна цілком безкоштовно! Вступ до навчальних закладів Німеччини відбувається без екзаменів, а після здобуття освіти ви маєте ще півтора року на працевлаштування.

Що важливо знати українським випускникам про освіту в Німеччині?

Середня освіта тут триває 12 років. Якщо ви закінчуєте 11-й клас в Україні, то вступаєте до Studien Colleg [Штудієнколлег]. На базі випускних іспитів у Studien Colleg ви вже можете вступати до обраного вузу й отримувати повну вищу освіту в Німеччині. Також ви можете подати документи до навчального закладу, якщо закінчили (чи закінчуєте) перший курс університету в Україні.

Гарна новина: для вступу в німецький вуз не обов’язково досконало говорити німецькою, достатньо рівня В2, а в деяких підготовчих коледжах – навіть і В1.

Коли вступати і як обрати напрямок?

Вступні іспити проходять у серпні – з німецької мови (для іноземних студентів) та з профільного предмету. Якщо ви вже трохи знаєте німецьку, то легко запам’ятаєте напрямки:

G-курс –гуманітарний напрямок;
W-курс – Wirtschaft – економічний напрямок;
M-курс – медицина та біологія;
Т-курс – технічний напрямок;
S-курс – Sprache – мовний напрямок.

Таким чином ви маєте кілька шляхів до німецького бакалаврату:

Крок 1. Скласти випускні іспити в українські школі
Крок 2. Пройти підготовчі курси в Україні (до 1 року)
Крок 3. Пройти навчання у Studien Colleg
Крок 4. Вступити до обраного німецького вузу.

Інший ваіант: після школи провчитися рік в українському вузі за суміжним фахом, проходячи паралельно підготовчі курси, та на другий рік уже вступити до університету в Німеччині. Так ви маєте змогу підтягнути рівень німецької до С1, а також призвичаїтися до студентського життя.

Освіта в Німеччині: Коледж у Ессені

А може, ви вже маєте український бакалаврат? Чудово! Між вами та магістратурою найвищої якості лише підготовчі курси!

Який шлях обрати: вступати самостійно чи скористатися курсами LiveStudy?

Ми беремо на себе значну частину ваших адміністративних клопотів!

Для вступу вам знадобиться зібрати довідки з міграційної служби, банківські виписки, подати документи на візу. Ми супроводжуємо вас на кожному етапі:

  • допомагаємо з адаптацією в чужій країні (як користуватися місцевим транспортом, як відкрити банківський рахунок, пройти співбесіду в міграційній службі, поговорити з лікарем чи продавцем тощо);
  • надаємо усі списки документів, чек-листи та графік вступу, підтримуємо й допомагаємо на кожному етапі;
  • готуємо вас до успішної співбесіди в посольстві.

Навіть якщо ви любите Німеччину, були там із однокласниками чи батьками як туристи – це ще не означає, що вам легко вдасться самостійно вирішувати всі питання. Оформлення документів вимагає уваги й терпіння – адже університет в Німеччині суворо перевіряє найдрібніші вимоги. Буде прикро, якщо через недостатню кількість копій ви пропустите вступ або отримаєте відмову у візі!

Наша турбота – зробити так, щоб ваш переїзд на навчання був комфортним і цікавим. А проживши рік у країні, ви вже й самі зможете впоратися з усіма нюансами.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!