Літня школа у Відні

Освітня, культурна, спортивна програма для дітей від 12-17 років в Австрії.

Старт змін: 30/06; 14/07; 21/07; 28/07

Особливості літної школи в Австрії

Найстаріша школа Відня, заснована ще імператрицею Маріей Терезіей, пропонує прекрасні умови для навчання і розваг. Кампус школи ідеально підходить для дітей від 12 до 17 років, які бажають вивчити німецьку мову. Школа розташована в центрі Відня, недалеко від головних визначних пам’яток. Посеред кампусу знаходиться великий красивий парк, який дає унікальну можливість для занять спортом: пляжний волейбол, футбол, теніс. Наші викладачі організовують для Вас розважальні програми на території школи і познайомлять Вас з найцікавішими місцями Відня

3037
Вивчення німецької мови 

Від 20 занять німецької по 45 хвилин в тиждень. Ваші діти будуть спілкуватися з однолітками з інших країн.

3467
Розваги та культурна програма 

Після занять і по вихідним наші досвідчені педагоги організовують різноманітні розважальні заходи. Єкскурсії по замках, музеях, походи в театр або оперу.

3468
Розташування 

Центр Відня. Школа зі своїм парком, спортивним майданчиком, гуртожитком та столовою

Німецька мова + розважальна програма

Заняття проходять з понеділка по п’ятницю в маленьких групах (Макс. 15 осіб). Велику увагу ми приділяємо лексиці, граматиці, вимові та аудіювання. Проживання в країні мови, яка вивчається, комунікативні ігри та навчання в групах є ключовими елементами наших курсів. Спорт: пляжний волейбол, футбол, настільний теніс, спортивні змагання, плавання. Творчість: Ви можете майструвати, музикувати, вчитися віденському вальсу або брати участь в театральних постановках і майстер-класах з випуску газет. Додаткові розваги: екскурсії, перегляди фільмів, пікніки, дискотеки на шкільних майданчиках, караоке та вечірки.

Харчування та проживання

Дівчата й хлопчики проживають окремо в 4-6 місних зручних кімнатах (душ / туалет на поверсі). Також доступний варіант проживання “комфорт”. Усі кімнати трьох- або чотиримісні, з власним душем. Туалет на поверсі. Триразове харчування в шкільному ресторані:
Сніданок: великий шведський стіл – свіжий хліб, випічка, шинка, сир,
мармелад, чай, кава, какао.
Обід: Закуска, основне блюдо і десерт.
Вечеря: як правило, гаряча вечеря в школі, іноді в місті і на природі, пікніки, гриль.

Наші педагоги знаходяться в школі 24 години на добу! Учні мають право самостійно виходити в місто тільки з письмової згоди батьків або інших законних представників.

Отримайте консультацію

пн – пт: 9:30 – 19:00 / сб: 10:00 – 15:00

+380 50 231 57 97

Сообщение в Facebook
Сообщение в Telegram
Сообщение в Viiber
Замовити консультацію