Отримайте вищу освіту в Чехії безкоштовно

Ми розробимо для вас індивідуальну програму вступу до Чешських університетів не дивлячись на ваш середній бал та результат ЗНО

Замовити консультацію

Це для Вас, якщо Ви бажаєте:

3037
Отримати якісну вищу освіту 
3038
Вчитися в Європі безкоштовно 
3039
Отримати високооплачувану роботу 
3040
Працювати за спеціальністю в будь-якій точці світу 

Що вас чекає:

Вивчення чешської мови
Вивчення чешської мови
Довготривала студентська віза в Чехії
Довготривала студентська віза в Чехії
Безкоштовна освіта в чешському університеті
Безкоштовна освіта в чешському університеті
Можливість отримання стипендії (200-1000 Евро)
Можливість отримання стипендії (200-1000 Евро)

Чому саме Чехія

Гарне транспортне сполучення

Чехія знаходиться в самому центрі Европи.Можна досить швидко доїхати, як наземним, так і повітряним транспортом.

Одна з найстабільніших країн у Європі

Якщо ваш син або дочка будуть амбіційними, вони зможуть набагато швидше побудувати кар’єру, місцеві жителі менш оріентовані на кар’єру.

Довгострокова студентська віза і право на роботу

Кожен студент чешського університету отримує студентську візу і право на роботу до 20 годин на тиждень.

Европейська якість освіти

Відповідає вимогам роботавців Европи та навчанні на сучасному обладнанні

Як вступити до Чешського університету

1. Заповнити заявку на сайті

Для того, щоб наші менеджери проконсультували вас, залиште заявку, або подзвоніть до нас.

2. Обрати програму підготовки

Наші спеціалісти підберуть для вас програму згідно ваших побажань та середнього балу.

3. Заключити договір

В договорі будуть прописані умови нашої співпраці, період та умови подачі документів, вартість.

4. Внести предоплату

У зв’язку з обмеженою кількістю місць. Для закріплення місця для участі у програмі вноситься предоплата.

5. Отримайте підтвердження про участь у програмі

Після ознайомлення з вашими документами і отримання предоплати, висилається офіційне підтвердження участі у програмі.

6. Зібрати та підготувати документи за нашої підтримки

Українці навчаються в Чехії, якщо більше 3 місяців, за студенською візою. Віза отримується у посольстві Чехії в Україні.

7. Повністю оплатити та приїхати

Залишок по оплаті вноситься за 3 – 4 тижня до старту програми. Допомогаємо з покупкою авіа або автобусних квитків.

8. Вивчити чешську мову в Чехії

Для того, щоб навчатися в університетах Чехії безкоштовно, необхідно знати чешську мову. В залежності від обраної програми ви будете вивчати чешську мову в Чехії. Це дозволить вам швидко адаптуватися до вимог и освітнього середовища. Під час навчання ви можете працювати до 20 годин на тиждень.

9. Подати документи до чешських університетів

Під час навчання на мовних курсах, ви зможете відвідати чешські університети, познайомитися з викладачами, поспілкуватися зі студентами. Пройдете процесс нострифікації шкільного атестату (сдача екзаменів по якомусь з предметів шкільної програми в чешській школі). І ще під час навчання вже можете подавати документи до обраних університетів.

10. Закінчити мовні курси з рівнем знання чешської мови B2 або С1.

Отримуєте сертифікат про знання чешської мови, що дозволяє навчатися в  навчальних закладах і претендувати на кваліфіковану роботу. Для вступу на медичні та юридичні факультети необхідний рівень знання чешської на рівні C1.

11. Отримати лист про зарахування до університету

Система освіти Чехїі дозволяє одночастно в декілька ВНЗ подавати документи і здавати вступні іспити, 99% наших студентів вступають до університетів Чехії.

Хто ми такі

LiveStudy – міжнародна освітня агенція, яка сприяє вступу молоді до вищих навчальних закладів Німеччини, Словаччн, Чехії, Австрії, Канади.

Повна інформаційна підтримка майбутнім студентам від підбору університету до старту навчання.

Відгуки наших клієнтів

Приехала в Прагу в сентябре. Не знала ни одного слова по-чешски. В начале было очень странно слышать, что фрукты будут ovoce))), а свежий будет čerstvé.))) А теперь у меня сертификат B2, что позволил мне поступить в Карлов университ. Сам экзамен на В2 был очень сложный, но за счет того, что в декабря у меня уже был В1, я знала, что будет на экзамене, а именно чтение, аудирование, разговор, эссе и грамматика я смогла хорошо подготовиться. Особое спасибо учителям, они действительно профессионалы своего дела. Для тех кто сомневается, чешский простой и смешной, его действительно можно выучить за полгода и потом уже готовиться к сертификации для поступления в университет. Дерзайте и до встречи в Праге.

Виктория (Мариуполь, Украина)

Чехия моя самая любимая страна. Я приехал учить чешский, для того что бы поступить в магистратуру технического университета в Брно. Первый раз попал в Чехию в туре с друзьями на 2 курсе и понял, что я надо здесь учиться. Для учебы решил остановиться на Брно, так здесь было дешевле учиться и все остальное. Преподаватели знаю свое дело, они привили не только знания чешского языка, но и самодисциплину, без которой очень сложно учиться у чешском университете. Здесь нет старосты или куратора.

Евгений (Житомир, Украина)

Приехала в Прагу поступать Пражский Экономический университет. Чешский язык действительно простой, но учить надо. На экзамене было страшно сдавать грамматику и усную речь с чехами. Грамматика было сложно, но сдала, а устная речь прошла очень легко, за счет того что я постоянно находилась в среде и общалась с чехами.

Оля(Запорожье, Украина) 

Таке відчуття, що тільки вчора я приїхала до Праги. Але вже 2 роки я тут. Зараз я навчаюсь на педагогічному факультеті в Карловому університеті. 2 роки назад я зовсім не знала чешську, приїхала на підготовчі курси і одразу закохалася в Прагу. Заняття проходять в мальовничьому місці на окремій віллі. В перервах можно виходити на галявину перед домом і насолоджуватися мальовничіми пейзажами Праги. Курси чешської проходили дуже інтенсивно, плюс я ще брала додатково курси англійської, так як хотіла вступити на педагогічний факультет з англійської мови. Група в нас була дуже дружня, усі поступили до університетів Праги, моя подруга Наталка з Білорусі(познайомилися на курсах) також поступила до Карлова університету, хлопці з групи вступили до ЧУВТ, і навіть в нас була одна дівчина, яка вступила до медичного університету (ми з нею мало спілкувалися, вона постійно вчилася).

Вікторія (Чернігів, Україна) 

Отримайте консультацію

пн – пт: 9:30 – 19:00 / сб: 10:00 – 15:00

+380 50 231 57 97

Сообщение в Facebook
Сообщение в Telegram
Сообщение в Viiber
Замовити консультацію