Отримайте вищу освіту в Австрії по ціні вищої освіти в Україні

Ми розробимо для вас індивідуальну програму вступу до Австрійських університетів не дивлячись на ваш середній бал та результат ЗНО. Кожен може вступити до австрійського університету

Замовити консультацію

Це для Вас, якщо Ви бажаєте:

3037
Отримати якісну вищу освіту 
3038
Вартість навчання 747 Евро за семестр
3039
Отримати високооплачувану роботу 
3040
Працювати за спеціальністю в будь-якій точці світу 

Що вас чекає:

Вивчення німецької мови
Вивчення німецької мови
Довгострокова студентська віза в Австрії
Довгострокова студентська віза в Австрії
Вища освіта в Австрії, за ціною вищої освіти в Україні
Вища освіта в Австрії, за ціною вищої освіти в Україні
Можливість отримання стипендії (350-3500 Евро)
Можливість отримання стипендії (350-3500 Евро)

Чому саме Австрія

Гарне транспортне сполучення

Між Україною та Австрією, шлях літаком займає 2 години, Київ-Відень чи Київ-Братислава (Словаччина) в 80 км від Відня.

Одна з найзаможніших країн у світі

Ваш син або дочка зможуть без проблем знайти роботу, як під час навчання так і після.

Довгострокова студентська віза і право на роботу

Кожен студент австрійського ВНЗ отримує студентську візу і право на роботу до 20 годин на тиждень.

Сучасність та актуальність знань

Відповідає вимогам сучасних роботодавців та навчаються на сучасному обладнанні

Як вступити до Австрійського університету

1. Заповнити заявку на сайті

Для того, щоб наші менеджери проконсультували вас, залиште заявку, або подзвоніть до нас.

2. Обрати програму підготовки

Наші спеціалісти підберуть для вас програму згідно ваших побажань та середнього балу.

3. Заключити договір

В договорі будуть прописані умови нашої співпраці, період та умови подачі документів, вартість.

4. Внести предоплату

У зв’язку з обмеженою кількістю місць. Для закріплення місця для участі у програмі вноситься предоплата.

5. Отримайте підтвердження про участь у програмі

Після ознайомлення з вашими документами і отримання предоплати, висилається офіційне підтвердження участі у програмі.

6. Зібрати та підготувати документи за нашої підтримки

Українці навчаються в Австрії, якщо більше 3 місяців за студенською візою. Віза отримується у посольстві Австрії в Україні, подовжується студентська віза вже в Австрії.

7. Повністю оплатити та приїхати

Залишок по оплаті вноситься за 3-4 тижні до старту навчання. Допомагаємо з покупкою авіа або автобусних квитків до Австрії.

8. Вивчити німецьку мову в Австрії

Для того, щоб навчатися в університетах Австрії, необхідно знати німецьку мову. В залежності від обраної програми ви будете вивчати німецьку мову в Австрії. Це дозволить вам швидко адаптуватися до вимог и освітнього середовища. Під час навчання ви можете працювати до 20 годин на тиждень.

9. Подати документи до австрійських університетів

Під час навчання на мовних курсах, ви зможете відвідати австрійські університети, познайомитися з викладачами, поспілкуватися зі студентами. І ще під час навчання вже можете подавати документи до обраних університетів.

10. Закінчити мовні курси з рівнем знання німецької мови B2.

Отримуєте сертифікат про знання німецької мови, що дозволяє навчатися в австрійських навчальних закладах і претендувати на кваліфіковану роботу.

11. Отримати лист про зарахування до університету

Система освіти Австрії дозволяє одночастно в декілька ВНЗ подавати документи, 99% наших студентів вступають до університетів Австрії.

Хто ми такі

LiveStudy – міжнародна освітня агенція, яка сприяє вступу молоді до вищих навчальних закладів Німеччини, Словаччини, Чехії, Австрії, Канади.

Повна інформаційна підтримка майбутнім студентам від підбору університету до старту навчання.

Відгуки наших клієнтів

Мой сын Юра долго выбирал между Германией и Австрией. Взвесив все за и против решили все-таки в Австрии, Вена влюбила в себя больше чем Берлин. У Юры каждый день было по несколько часов немецкого языка плюс внеклассовые экскурсии или другие активности. Группа очень интернациональная есть девочка из Китая, ребята из Казахстана, мальчик из Италии и девочка из Кении, группа сразу сдружилась. Все поступили в Венский университет и общаются до сих пор.

Ирина (Сумы, Украина)

Закончила Киевский национальный экономический университет со степенью бакалавра, потрачены пустую 4 года, разачоравалась в высшем образовании в Украине и решила рассматривать варианты продолжения за границей. Немецкий всегда был как хобби, обратилась в компанию LiveStudy, мне помогли подобрать программу подготовки, я повысила свой уровень немецкого до B2, собрала совместно с ребятами документы и поступила в Венский экономический университет. Я за год обучения на магистратуре в Австрии узнала больше чем во время учебе в Киеве. Теперь я работаю в аудиторской компании в Вене. Спасибо за то помогли мне и я оказалась в Вене. Вена – самый прекрасный город на земле.

Натали(Луганск, Украина)

Программой подготовки осталась очень довольна. Уроки веселые и интерактивные, учители все лапочки. Занятия проходят весело и интересно, скучно ни разу не было. Учиться в радость:на уроках играем в игры, разучиваем немецкие песни и знакомимся с австрийской культурой и особенностями. Атмосфера очень дружелюбная и часто организовываются общие поездки, туры по горам и вечеринки. Вспоминаю курс подготовки с улыбкой на лице, теперь я студентка Венского технического, на специальности техническая химия.

Карина(Днепр, Украина)

Якби мені хтось сказав, що я буду вчитися на програміста на німецькому, я б ніколи не повірив. Думав, після 11 класу, як усі вступати до Київського політехнічного або НАУ. Але в 11 класі поїхали з батьками на екскурсію до Відня, і так сподобалося місто, своєю транспортною системою, безпекою, чистою водою з крана, от я і вирішив дізнатися як тут можна вчитися. Виявилося головне знати німецьку, за вартістю навчання – як в Києві. Німецьку не знав взагалі. Як же швидко вивчити німецьку та вступити без проблем? Я знайшов в інтернеті LiveStudy, вони підібрали для мене програму з нуля у Відні. Вже у вересні я приїхав за студентською візою вчити німецьку. Перший місяць було дуже складно, все навколо незрозуміло, друзі надсилають фото з вечірок в КПІ, а я вчу німецьку. Але було складно не тільки мені, уся група в такій ситуації. Але вже на другий місяць ми без проблем змогли орієнтуватися в місті і спілкуватися з місцевими, організовували спільні вилазки, поза того, що пропонувала мовна школа. Окремо про позакласну програму, це екскурсії, поїздки в Братиславу, різні ігри, квести, спільні перегляди фільмів. У листопаді я влаштувався працювати адміністратором в хостел. Навесні я подав документи до Віденського технічного, тепер я студент Віденського технічного і всі мої друзі, які навчаються в КПІ з заздрістю дивляться на мене.

Олександр (Київ, Україна) 

Отримайте консультацію

пн – пт: 9:30 – 19:00 / сб: 10:00 – 15:00

+380 50 231 57 97

Сообщение в Facebook
Сообщение в Telegram
Сообщение в Viiber
Замовити консультацію