Онлайн-вебінар: Як вступити до університетів Чехії

В українських університетах не змінюються матеріали та методика викладання вже декілька десятиліть. Випускники українських університетів вимушені вчитися додатково, щоб хоча б мінімально відповідати вимогам сучасного ринку праці.

А є бажання, щоб дитина навчалася по-сучасному і бути затребуваним спеціалістом ще під час навчання. А як це зробити? Може відправити за кордон навчатися? Але мабуть це дорого?
Відправляйте дитину навчатися до Чехії. Вища освіта в Чехії в державних університетах безкоштовна, рівень цін на необхідні товари на рівні українських. Студенти під час навчання в Чехії отримують багато різних пільг та знижок, а ще можуть працювати до 20 годин на тиждень. Хочете дізнатися більше?

Реєструйтесь на онлайн-вебінар «Як вступити до університетів Чехії»

Спеціальний гість: Vitaly Gorbunov, Education Expert and Cooperation Manager
Prague Language Institute (Czech Republic)

Запрошуємо на презентацію:
– учнів 10-11 класів та їх батьків;
– студентів молодших курсів українських університетів;
– випускників університетів 2018-2019 років.

Програма презентації:
– особливості вищої освіти в Чехії;
– покрокова інструкція процесу вступу до університетів Чехії;
– хто і як може вчитися безкоштовно в ВНЗ Чехії;
– що таке нострифікація?;
– перспективи працевлаштування в Европі та в інших розвинутих країнах світу;
– стипендії та гранти на освіту в Чехії.

Також в програмі, вимоги та обмеження студентських віз, вартість проживання та багато іншої практичної інформації, яка допоможе обрати майбутню професію вам або вашій дитині.

Вебінар пройде 17 вересня о 19.00 онлайн. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Реєстрація на вебінар
COMMENTS

  1. Добрий вечір, будемо дуже вдячні, якщо розкажете про вступ до творчих внз, вимоги до портфоліо за спеціальрістю ілюстратор на графічному планшеті.

    • Для вступу на творчі спеціальності велику роль відіграє портфоліо майбутнього студента. Відправив вам листа для уточнення інформації

      • Мы будем очень признательны,если вы сможете нам дать информацию о поступлении в Вузы морского профиля.Специальность:судоводитель,судомеханик.Чешский язык не знаем.

        • У Чехии нет выхода к морю, соответсвенно отсутствуют вузы морского профиля. Если рассматривать Чехию, можно рассмотреть машиностроительные специальности. Если рассматривать Вузы морского профиля, то стоит расммотреть университеты Германии.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!