Переваги освіти за кордоном

З кожним роком все більше студентів обирають закордонні університети для того, щоб отримати якісну освіту. Ми вирішили розібратися, які все ж таки переваги має освіта за кордоном.

1. Отримання іноземного досвіду з використанням сучасної методології.

Технічна бібліотека у Празькому університеті

Оснащенні аудиторії, новітнє обладнання, шикарні бібліотеки, wi-fi, спортзали та інше сприяють до навчання. Особливістю вищої освіти Словаччини, Канади, Чехії, Німеччини чи Австрії – є підготовка затребуваних фахівців . Якщо на ринку праці необхідна певна спеціальність, то університети якнайшидше мають розробити программу навчання, запросити найкращих викладачів і почати готувати спеціалістів. 90% студентів впродовж півроку після випуску знаходять роботу.

2. Вільне володіння іноземними мовами.

Занурення студента в іноземне середовище передбачає невимушене опанування іноземною мовою, зокрема німецькою, чеською, англійською та іншими мовами.
Вільне володіння іноземною мовою дозволяє швидко засвоювати матеріал, знайомитися з провідними публікаціями у відповідній сфері, вирішувати побутові та бюрократичні питання, і претендувати на роботу чи стажування під час навчання.

3. Отримання диплому, який визнається у всьому світі.

Незважаючи на те, що Україна входить до Болонської системи, дипломи видані українськими університетами не визнаються у світі. Для отримання кваліфікованої роботи за кордоном, випускники українських ВУЗів змушені проходити перепідготовку, щоб підтвердити свої знання та навички. Диплом про вищу освіту, отриманий в одній із країн ЄС чи Канаді, визнається у всьому світі, що дозволяє працевлаштуватися у будь-якому куточку світу.

4. Формування особистої незалежності та власного бюджету.

Коли студент знаходиться далеко від батьків, в нього вже починає формуватися особиста незалежність. Самостійне вирішення побутових проблем, зустріч один на один з бюрократичними питаннями. За кордоном існує загально-прийнята практика, що студенти під час навчання працюють за своєю спеціальністю, таким чином вони можуть повністю покривати свої власні витрати, а деякі навіть можуть щось відкладати.

5. Вища освіта за кордоном може коштувати дешевше, або стільки ж як і в Україні.

Середня вартість навчання одного року в українському університеті коштує 1200 євро, за 4 роки – це 4800 євро. Перша зарплата після випуску 300-400 євро на місяць.
Вища освіта в Чехії та Словаччині безкоштовна, в Німеччині безкоштовна (є студентський збір 640 євро в середньому по Німеччині), в Австрії – 1500 євро в рік.
Зарплата після закінчення Європейського ВУЗу від 1000 євро на місяць, а в Німеччині та Австрії від 2000 євро. Окремо стоїть Канада, освіта від 6000 євро на рік, але це найдешевша освіта серед англомовних країн.

6. Необмежені перспективи.

Після закінчення іноземного університету випускники мають повноцінне право отримати роботу за фахом в країні, в якій отримали диплом. Деякі студенти повертаються в Україну і мають велику перевагу перед місцевими випускниками.

7. Отримання стипендій.

Навчаючись в університетах Німеччини, Чехії, Словаччини та Австрії, студенти мають можливість отримувати стипендію чи грант від 300 євро і вище.

8. Студентські пільги в ЄС.

Університети країн ЄС всіляко намагаються заохочувати своїх студентів. Надаються різноманітні пільги на навчання, квитки, харчування та інше. Наприклад в Словаччині, всі студенті місцевих університетів мають безкоштовний проїзд місцевоюз алізницею. В Німеччині студенти вільно пересуваються в межах землі (області, де знаходиться університет) і мають пільги на подорожі в інші землі.

9. Відсутність корупції.

Іноземні університети – це реальний шанс для талановитих українських студентів. Оцінювання відбувається за конкретні знання і навички. Тут і думки не виникає про те, що якийсь іспит можно здати «давши на лапу» викладачу. Також, дуже серйозно йде боротьба з плагіатом. Не можливо успішно здати роботу, скачавши її з інтернету чи позичити у студентів попередніх курсів.

Бажаєте отримати освіту за кордоном замовляйте безкоштовну консультацію в наших експертів.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!