Середня освіта в Чехії

Часто батьки зацікавлені в тому, щоб забрати дітей зі школи після 9 класу, та й самі учні, теж бажають швидше отримати професію та розпочати самостійне життя.
У Чехії представлена ​​велика кількість середніх професійних шкіл.
Отримати середню освіту ви можете вступивши до навчального закладу після 9-10 класу.
Компанія LiveStudy пропонує чудовий вибір навчальних закладів в Чехії!
Ми співпрацюємо тільки з акредитованими гімназіями і академіями, які пропонують якісну середню освіту в Чехії! Терміни навчання в середній професійній школі становить 4 роки. Після закінчення студенти можуть продовжити навчання у ВУЗі Чехії або розпочати свою трудову діяльність.

Як обрати гімназію?

В Чехії існує велика кількість гімназій, які пропонують навчання не лише за стандартною чеською програмою, а також і з можливістю вивчення додаткових наук: права, бізнесу, торгівлі, економіки, туризму. Замовляйте консультацію вказавши напрямок бажаної спеціальності і ми запропонуємо Вам різні варіанти для навчання! Більшість шкіл вимагають особистої присутності студента на вступних іспитах. Ми допомагаємо майбутнім учням отримати візу для складання іспитів, супроводжуємо їх, допомагаємо з усіх питань. Безкоштовне навчання пропонує одна Державна Творча Школа. Вступ іноземних студентів відбувається заочно, тобто приїздити на іспити не потрібно.
Важливо пам’ятати, що подача документів на навчання приймаються до 15 березня 2020 года!

Всі школи надають своїм студентам проживання та харчування за дуже демократичними цінами. Студент сплачує за проживання та харчування до 200 євро на місяць.

Ми пропонуємо на вибір одну з наступних шкіл:

Школа з виробництва скла:

Школа з виробництва скла знаходиться в місті Каменицки Шенові. Це найперша школа в світі по виготовленню скла і заснована в 1856 році. Школа тісно співпрацює з різними країни світу: Німеччиною, США, Францією, Китаєм. Учні їздять на стажування за кордон, а також відвідують різні виставки. Школа співпрацює з кращими підприємствами по виготовленню скла, музеями і галереями, як в Чехії, так і в інших країнах світу.

В даний час навчання проводиться з використанням новітніх графічних програм: AutoCAD, Rhinoceros, Corel.

Студенти школи в області художньо-промислової освіти досконало володіють технологією виробництва завдяки передачі знань від покоління до покоління своїх столітніх традицій. Багато випускників скляної школи продовжують своє навчання, отримуючи вищу освіту в Академії мистецтва, архітектури і дизайну в Празі (VŠUP), Академії витончених мистецтв в Празі (AMU) і в західно чеському університеті в м. Пльзень. Завдяки таким можливостям можна досягти звання художника-академіка і стати великою фігурою в області європейського мистецтва. В Європі замовники цінують оригінальний і індивідуальний дизайн скла, тому художники і скульптори користуються попитом на ринку праці.

А головне, що тепер наші талановиті школярі з України можуть вчитися в такій престижній школі абсолютно безкоштовно.

Навчання в Школі по виготовленню скла проводиться за наступними напрямками:

 • Гравірування скла;
 • Шліфування скла;
 • Розмальовування скла;
 • Дизайн освітлювальних приладів;
 • Скло в архітектурі;
 • Реставрація освітлювальних приладів.

Навчання за спеціальністю «Скло в архітектурі» проводять видатні художники, такі як, наприклад, академічний скульптор Маріан Карел, академічний архітектор Дана Замечнікова, академічний художник Їржі Шігаєк, академічний скульптор Їржі Гарцуба, магістр Йозеф Марек, академічний художник Іван Мареш і багато інших.

Школа Художнього та Промислового дизайну в м. Бехіне

Школа художнього і промислового дизайну в місті Бехине є однією з перших шкіл такого напрямку. Вона була заснована в 1886 році і за історію існування налічує кілька тисяч випускників. Школа тісно співпрацює з різними країнами, такими як: Італія, Німеччина, Австрія. Учні їздять на стажування в м.Тренто (Італія), а також на відомі виставки, що проходять в Парижі та Відні.

Школа художнього і промислового дизайну співпрацює з музеями, галереями та молодіжними організаціями, як в Чехії, так і в інших країнах світу.

Випускники школи, завдяки її більш ніж столітній традиції в області художньо-промислової освіти, досконало володіють технологією виробництва. Багато з них продовжують своє навчання отримуючи вищу освіту в Академії мистецтва, архітектури і дизайну в Празі (VŠUP), Академії витончених мистецтв в Празі (AMU) і в західно чеському університеті в Пльзені. Навчаючись в цій школі можна досягти високого рівня майстерності і стати великою фігурою в області європейського мистецтва. В Європі замовники цінують оригінальний і індивідуальний дизайн, тому креативні дизайнери користуються попитом і високооплачувані на європейському ринку праці.

Навчання в школі художнього і промислового дизайну проводиться за наступними напрямками:

 • Промисловий дизайн;
 • Дизайн кераміки;
 • Графічний дизайн.

Середня художньо-промислова школа в м. Светла-над-Сазавоу

Середня художньо-промислова школа в місті Светла-над-Сазавоу в області Височина пропонує повну загальну середню освіту та художню спеціальність на вибір. Виникла в 60-х роках минулого століття як навчальний заклад, призначений для підготовки фахівців для виробництва скла. Наразі школа розширила пропозиції і надає широкий вибір творчих спеціальностей:

Промисловий дизайн – розробка дизайну товарів масового споживання;
Ландшафтний дизайн – розробка і організація просторів поза приміщеннями: садів, парків, присадибних ділянок;
Дизайн інтер’єру – створення і облаштування практичних і естетичних житлових і комерційних просторів;
Реставрація – відновлення предметів історичної та культурної спадщини: творів образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, архітектури, а також збереження їх – консервація;
Художня обробка металу і дорогоцінного каміння;
Художня обробка кераміки і порцеляни;
Художня обробка скла та виробництво освітлювальних приладів;
Різьба по дереву;
Скульптура.

Після закінчення художньо – промислової школи студенти можуть продовжити свою освіту в технічних і художніх вищих навчальних закладах, які з великою охотою приймають випускників спеціалізованих шкіл.

Школа тісно співпрацює зі школами-партнерами в Німеччині, США, Франції, Мексиці. Студенти і викладачі виїжджають на навчання за обміном і на стажування за кордон, беруть участь в міжнародних виставках. Школа міста Светла-над-Сазавоу співпрацює з провідними скляними підприємствами, музеями і галереями, як в Чехії, так і в інших країнах світу.

СЕРЕДНЯ ПРОМИСЛОВА ШКОЛА ОБРОБКИ КАМЕНЮ І СКУЛЬПТУРИ У МІСТІ ГОРЖИЦЕ

Одна з найперших промислових шкіл в Чехії, заснована в 1884 році, запрошує пройти 4-річний курс навчання, пропонуючи технічні та художні спеціальності.

Крім спеціальності, яка користується попитом в Чехії і Євросоюзі, випускник школи, також, отримує атестат успішності, з яким може продовжити навчання в ВУЗі.

Технічна спеціальність: видобуток і обробка природного каменю.

Художні спеціальності: скульптура, реставрація і консервація каменю, образотворче мистецтво вимагають від абітурієнта наявності певних здібностей. При високому рівні викладання в Горжицькій школі з обдарованих учнів
виходять справжні майстри: каменерізи, скульптори, реставратори, художники – митці.

Документи для вступу іноземці подають до 15-го березня 2020 року через освітню організацію LiveStudy. Якщо абітурієнт подає документи на художню спеціальність, необхідно докласти 10 творчих робіт в електронній формі. У разі успішного зарахування абітурієнта в одну зі шкіл, необхідно пройти річний інтенсивний курс чеської мови, щоб успішно навчатися в середньому навчальному закладі Чехії.

ПІДГОТОВЧИЙ ЛІТНІЙ ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ЧЕСЬКОГО МОВИ

Навчання в Чехії після 9 класу середньої школи можливо для всіх студентів! Дана програма призначена для бажаючих навчатися в державних творчих школах і гімназіях Чехії. Зарахування студентів можливо тільки після 9 річного навчання в школі в країні громадянства. Тривалість навчання в середній школі в Чехії – 4 роки!
Ми підбираємо лише державні школи з безкоштовним навчанням, які мають власний гуртожиток з цілодобовим контролем 24/7 і надають 3-х разове харчування!
При цьому навчання в школі є безкоштовне, вартість проживання і харчування при школі – до 200 євро на місяць.

Переваги:

 • Безкоштовне навчання всі 4 роки;
 • Помірна вартість проживання і харчування – до 200 євро/місяць;
 • Гарантований вступ до школи ще до моменту приїзду на курс;
 • У вартість курсу входить кураторська підтримка протягом 1-го курсу навчання у вузі;
 • Передбачена зручна схема поетапної оплати курсу;
 • Не потребує нострифікації для навчання;

Літній інтенсивний курс вивчення чеської мови з проживанням та 3-разовим харчуванням для абітурієнтів чеських середніх шкіл і майбутніх абітурієнтів чеських ВУЗів.
Тривалість курсу: 2 місяці, з 1.7.2020 по 31.8.2020
Обсяг підготовки: 360 академічних годин, 500 годин загальне навантаження
Інтенсивність занять: 45 академічних годин чеської мови в тиждень, 9 академічних годин чеської мови щодня.
Тип візи: туристична з метою «навчання»
Викладач: лектор-носій чеської мови, володіє російською мовою.

Вартість програми: запитуйте у наших експертів з освіти
Особливість програми: Ви отримаєте інтенсивну підготовку з чеської мови з носіями мови до рівня А2. Більшість студентів досягають рівня В1, що дозволяє навчатися як в середніх школах Чехії, так і в приватних вузах Чехії, з відповідними вимогами до чеської мови. Для комфортного навчання ми створили всі умови: проживання в студентській резиденції, 3-х разове харчування. У вартість входить також трансфер студентів з Праги до обраної школи.

Програма розрахована на студентів, які бажають закінчити середню школу в Чехії, в тому числі по творчому напрямку.
Запис на програму здійснюється лише після підтвердження від середньої школи про прийом дитини на навчання.

УВАГА! На даний вид курсу студенти отримують 2 типи візи: короткострокову з метою навчання і довгострокову з метою навчання. До моменту приїзду дитини на інтенсивний курс чеської мови до 1.07.2020, бажано, щоб обидві візи були вклеєні в паспорт.

ЗАПИС на програму: з 1.09.2019 року.

Звертаємо вашу увагу, що для організації поїздки, для отримання візи вчасно, необхідно записатися на програму якомога раніше!

План роботи:
Студент (батьки) подають заявку нам на електронну пошту;
Ми підбираємо в Чехії школу за запитом, допомагаємо в зарахуванні дитини до школи, контролюємо процес отримання документів на візу: підтвердження про навчання, підтвердження про проживання.
Підписуємо договір про зарахування на програму літнього інтенсиву, вноситься передоплата або повна оплата.
Далі, студент (батьки) збирають необхідний пакет документів для отримання одразу 2 віз. Приклади документів відправляються на електронну адресу разом з планом роботи.

Більш детально про програму підготовку і сам вступ для отримання середньої освіти в Чехїі зможуть розповісти експерти LiveStudy з освіти за кордоном.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sign up to our newsletter!