Особливості вищої освіти в Австрії для українців

Відвідавши  Австрію хоча б один раз – ви назавжди закохаєтеся в цю країну.  Вона приваблює не лише туристів, своєю історією, красою, величчю, культурою, а й студентів.
Оскільки, це країна, де можна отримати якісне навчання, цінний диплом  для Європи та світу за доступну  ціну.

Навчання в Австрії

Австрія є однією з найкомфортніших країн світу для навчання та проживання. Вища освіта Австрії  відома  високими стандартами якості ,  своєю доступністю для іноземних студентів, а також сучасністю підходів та знань, які отримують студенти.

Тому  батьки можуть з легким серцем відпустити дітей навчатися за кордон, а саме в Австрію.
Студенти Австрії

Що необхідно для вступу до університету Австрії

  • атестат про закінчення повної середньої освіти в Україні;
  • сертифікат, що підтверджує ваші знання з німецької мови. Рівень мови має бути не нижчий В2, але якщо ви плануєте навчатися на медицині, юриспруденції, то рівень знань німецької має бути  не нижче С1;
  • Зібрати всі необхідні документи, згідно стандартів та правил кожного університету;
  • Подати документи до ВНЗ Австрії в термін визначений приймальної комісією університету та факультету.

На перший погляд, все просто, але практика та досвід показали, що при самостійній підготовці документів виникають багато труднощів, що призводить до звертання до професіоналів в останню хвилину або абітурієнт отримує відмову. Отож, коли  вашим вступом займаються професіонали, ваші зусилля будуть зведені до мінімуму,  а шанси отримати сучасну вищу освіту в Австрії будуть значно більшими.

Заява до університету
Якщо ви не володієте німецькою мовою, або хочете її підвищити до певного рівня, компанія LiveStudy допоможе підібрати та організувати вивчення німецької мови в Австрії, після яких ви зможете з легкістю вступити на бажаний факультет та отримати омріяну спеціальність.
Якщо ви бажаєте отримати вищу освіту в Австрії, але не хочете проходити навчання німецькою мовою – ви також вільно можете навчатися в цій країні. Саме така чудова можливість є в найкращих приватних університетах  Webster  та  Modul, які готують майбутніх управлінців та власників бізнесу.

Якщо ви провчилися в Україні біля  двох років, надавши довідку з університету, ви можете продовжити навчання у  австрійському університеті  по своїй спеціальності . Це є чудова можливість для студентів, які під час навчання в українському університеті вирішили продовжити здобуття вищої освіти за кордоном.

                                      Ціни на вищу освіту в Австрії

Ціни на навчання на рівні вартості українських університетів.

Студенти державного австрійського  університету, які є громадянами України, платять  за навчання близько  1500 євро за рік.Навчання у Відні

В той самий час студенти мають право офіційно працювати до 20 годин на тиждень під час навчання. Заробітна плата може сягати від 400 до 1000 євро на  місяць.

Також, ви можете приймати участь в програмі по обміну студентами, що  організовуються університетами та міжнародними програмами обміну студентів.
___________________________

Тож навчання в Австрії дасть вам можливість не лише отримати європейську освіту, визнаний диплом у всьому світі, а ще й можливість пожити в країні з високим рівнем життя та культури.

Якщо у вас є бажання навчатися в Австрії або виникли питання щодо навчання за кордоном,  звертайтеся до Live Study і ми надамо вам  всю необхідну інформацію.

Залишити комментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Sign up to our newsletter!